Закликаю всіх освітян вакцинуватись, адже для повноцінної роботи закладу потрібно 80% повністю вакцинованого персоналу, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 11.08.2021 08:31

Сьогодні, 10 серпня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела брифінг щодо вакцинації жителів області проти COVID-19.

Під час брифінгу Наталія Остапченко поінформувала щодо:

кількості та графіку роботи центрів масової вакцинації в області;

наявності вакцин проти COVID-19;

динаміки проведення вакцинації в регіоні тощо.

«Хочу звернутись до всіх працівників закладів освіти. Незабаром новий навчальний рік і для того, аби всі заклади повноцінно функціонували, необхідно 80% повністю вакцинованого персоналу. Впевнена, що ми зможемо подолати пандемію завдяки колективному імунітету та більше не потрапляти у жодну з епідемічних зон», – сказала Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що перша заступниця голови ОДА також відвідала центри масової вакцинації (ЦМВ) населення проти COVID-19 – у Коростені та Овручі.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Як працюють вакцини проти COVID-19, дізнавайтеся ТУТ.

Довідково. Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.