Фахівці Малинської служби зайнятості працювали у виїзному режимі в Чоповицькій ОТГ

Дата: 28.07.2021 15:16

Фахівці Малинської служби зайнятості  працювали у виїзному режимі в Чоповицькій ОТГ

56 жителів Чоповицької громади – нині зареєстровані безробітні у Малинська міська філія Житомирського обласного центру зайнятості. Варіантів для їхнього працевлаштування – обмаль через поодинокі пропозиції роботи від місцевих працедавців. Тому директор філії Михаил Противень   зустрівся  з головою об’єднаної територіальної громади Михайлом Філоненком аби дізнатись перспективи створення додаткових чи нових робочих місць та обговорити спільні заходи для розширення можливостей зайнятості безробітних.

Єдине потужне підприємство на території Чоповичів – фабрика натуральної косметики «Ельфа», яка забезпечує роботою близько 140 людей. Вакансії ж, які з’являються тут, швидко заповнюються. Альтернативою для непрацюючих жителів можуть стати громадські та інші роботи тимчасового характеру, які на умовах співфінансування організують служба зайнятості й органи місцевого самоврядування.

Чоповицька ОТГ вже визначилась із переліком робіт, виконання яких можливе за участі безробітних. Відповідне рішення було затверджено виконкомом громади. Тож під час зустрічі керівники обговорили найближчі плани щодо залучення безробітних до тимчасової легальної зайнятості.

Також Михайло Філоненко розповів представникам служби зайнятості, що керівництво громади працює над пошуком інвесторів та розробкою власних програм і проєктів, які має намір втілити з допомогою грантів від міжнародних організацій. Тож розширення зайнятості населення громади – у числі пріоритетних.