З турботою про дітей

Дата: 03.08.2021 07:39

Стратегія розвитку Чоповицької селищної територіальної громади визначає надважливі завдання, серед  яких є підвищення  рівня безпеки  у громаді. А рівень безпеки в свою чергу є показником  якості  життя і комфортності території проживання.

Чоповицькою селищною радою  вже здійснено ряд заходів у цьому напрямку, а особливо щодо безпеки дорожнього руху.

Нещодавно  відкрито дитячий садок «Краплинка» за адресою вул. Соборна, 30, смт Чоповичі. Територія садочка  облаштована, має зелену зону, але дорога по вулиці Соборній  біля будівлі закладу дошкільної освіти не має  тротуару.  З метою гарантування  умов безпечного руху, захисту і збереження  життя та здоров’я маленьких пішоходів  прийнято рішення  побудувати тротуар.

За сприяння депутата Житомирської обласної ради, генерального директора ТОВ «ЮНІГРАН»  Сергія Васильовича Диняка вже зроблено перші кроки: завезено  152 м2  тротуарної плитки, 110 бортів дорожніх і 172 бордюри паркові.

Наразі тривають  підготовчі роботи.

Дякуємо Диняку Сергію Васильовичу за розуміння проблеми  та  допомогу у її вирішенні.