Візит народного депутата України Тетяни Грищенко

Дата: 29.07.2021 17:01

Ділове життя вирує у Чоповицькій громаді. Тільки на минулому тижні  22 липня 2021 р.  урочисто відкрили новий дитячий садок  «Краплинка», який став ще одним  успішним проектом, реалізованим у рамках  програми Президента України «Велике будівництво», а вже сьогодні  з робочим візитом до Чоповицької селищної територіальної громади завітала народний депутат України Тетяна Грищенко. Під час зустрічі з  Чоповицьким селищним головою  окреслено перспективи  розвитку громади,  розглянуто ряд проектів, реалізація  яких стане можливою за сприяння Тетяни Грищенко. Народний депутат України побувала на об’єктах, реконструкція та ремонт яких  обговорено під час зустрічі, та відвідала  новий дитячий садок. Візит був коротким, але результативним і ефективним.

Селищний голова Михайло Філоненко  переконаний, що саме завдяки   співпраці і взаємодії місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів та держави  можливий сталий розвиток територій та громад.