Новий дитячий садочок відкрито в Чоповицькій громаді

Дата: 22.07.2021 16:57

22 липня 2021 року Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко та голова Житомирської обласної  державної адміністрації  Віталій Бунечко врочисто  відкрили  Комунальний заклад  «Дитячий садок «Краплинка», збудованого за Програмою Президента України «Велике будівництво».

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко також привітав усіх присутніх з цією довгоочікуваною подією та побажав, щоб в садочку завжди панували радість та затишок, лунав дитячий сміх.

Діти разом із батьками сьогодні мали нагоду оглянути нове приміщення, ігрові та спальні кімнати, а під час офіційної частини відкриття дітлахів бавив веселий клоун.

Відтепер для вихованців та колективу дитячого садка «Краплинка» створено сучасні, безпечні та комфортні умови.

Варто зазначити, що функції замовника з будівництва обєкта «Нове будівництво дитячого садочка за адресою: вул. Соборна, 30, смт Чоповичі Малинського району Житомирської області» виконував Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Загальний обсяг фінансування проєкту будівництва дитячого садочка становив близько 20 млн грн, при цьому з бюджету Чоповицької селищної ради  було виділено майже 4 млн грн.