Велике будівництво на Житомирщині: завершується відновлення міжнародної автодороги М-21 на Овруччині. ФОТО

Дата: 20.07.2021 14:55

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області активно відновлюється мережа автодоріг. Так, завершуються ремонтні роботи міжнародної автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на Овруччині.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, йдеться про ремонтні роботи одразу на п’ятьох об’єктах президентської програми, які було розпочато у 2020 році вперше за 40 років.

Станом на сьогодні влаштовано всі шари дорожнього покриття на чотирьох ділянках: км 22+483 – 29+483, км 29+483 – 35+483, км 35+483 – 41+483, км 46+483 – 50+483, які пролягають через населені пункти Рудня, Прилуки, Першотравневе, Дубовий Гай, Овруч, Заріччя.

На ділянці км 41+483 – 46+483 між селом Дубовий Гай та містом Овруч триває влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону.

Крім того, триває капремонт штучної споруди в місті Овруч на автодорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 47+402.

Нагадаємо, що триває капітальний ремонт ділянки дороги Романів – Лісна Рудня – Межирічка та зведення наземного шляхопроводу над залізничними коліями неподалік Чуднова.

Довідково. У 2020 році на шляху М-21 було відремонтовано 41,6 км. Завершено ремонт дорожнього покриття від м. Житомира в напрямку смт Черняхова, від обласного центра до села Двірець у напрямку м. Бердичева. Крім того, було побудовано міст через річку Желонь на 4-му кілометрі автодороги.

Підрядники: ТОВ «ДБТ м. Брест №4», ТОВ «СП «Автострада», ПП «Автомагістраль».