Комітетські слухання

Дата: 08.07.2021 14:57

Комітетські слухання

Новоград-Волинська міська рада  7 липня гостинно приймала  учасників комітетських слухань на тему «Актуальні питання  соціального розвитку сільських територій». У заході  брали участь  народні депутати України, перший заступник  міністра  аграрної політики та продовольства  України Тарас  Висоцький, заступник  міністра освіти і науки  України Віра Рогова,  генеральний директор Директорату регіональної політики  Міністерства  розвитку  громад та територій України Віктор Подорожний,  голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, керівники підрозділів  облдержадміністрації, міські, селищні, сільські голови, голова  Всеукраїнської  асоціації громад,  виконавча директорка Житомирського регіонального відділення  Асоціації міст України, голова Громадської організації «Земельна варта Житомирщини» та інші. Чоповицьку селищну раду на слуханнях представляла керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Валентина Шевченко. Головував на комітетських слуханнях Дмитро Костюк, Народний депутат України.

На зібранні обговорювалися питання  діяльності  агропромислового  комплексу та розвитку сільських територій області, сучасний стан та проблемні  питання взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної виконавчої влади з питань аграрного розвитку, земельних відносин та оподаткування, сучасні проблеми  освіти у сільській місцевості, пріоритети  державної  регіональної політики, земельна реформа та інше.

По завершенню був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством  аграрної  політики та продовольства України, Житомирською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською  асоціацією громад.