Дорога молодь !

Дата: 26.06.2021 07:00

Дорога молодь  !

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Молодість – це прекрасний етап в житті кожної людини. Саме в такі моменти можна веселитися до упаду, радіти кожному незабутньому моменту, відкривати для себе нові таємниці і не замислюватися ні про що. Так нехай і в цей день не затьмарять ваше життя ніякі негаразди.

Бажаю Вам впевненості у власних силах, терпіння, напору і стрімкого саморозвитку!

Молодості все підвладне в цьому світі, так давайте ж зберігати її в серцях, нехай вона веде нас, відкриваючи нові можливості, окриляючи душі і воскрешаючи почуття!

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

З повагою

Чоповицький селищний голова                                    Михайло ФІЛОНЕНКО