День Чоповицької селищної територіальної громади!

Дата: 22.06.2021 16:09

Традиційно на Трійцю 20 червня у Чоповичах святкували День громади!

Свято було сповнене яскравими емоціями та різноманітними розважальними локаціями.

Під час урочистостей усіх жителів та гостей громади  привітав Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко. Потім до слова були запрошені поважні гості.

Депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк привітав присутніх зі святами та вручив Грамоту Житомирської обласної ради  Віктору Райцю, головному лікарю  КНП «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради.

Слова вітання від Коростенської районної державної адміністрації передав Сергій Кириченко, перший заступник  голови Коростенської райдержадміністрації. Він вручив подяки за сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня медичного працівника Ірині Андрієнко та Тетяні Іваненко, лікарю і сестрі медичній загальної сімейної медицини КНП «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради.

Вітальну листівку від Малинської міської територіальної громади Малинський міський голова привіз Олександр Ситайло. Він побажав Чоповицькій громаді успіхів у реалізації задумів та планів, і процвітання.

20 червня 2021 року поєднало в собі кілька свят, серед них – День батька. Помічник народного депутата Андрія Пузійчука Назар Мартиненко привітав з цим святом Володимира Котляра, голову багатодітної сім’ї (восьмеро дітей), та подарував мікрохвильову піч.

Також Назар Мартиненко від імені Андрія Пузійчука передав вітання з професійним святом колективу КНП «ЧСЦПМСД»  та відзначив Подякою Валентину Прокопенко, сестру медичну загальної практики сімейної медицини.

Святкування продовжилося вітаннями від старост Чоповицької громади: Оксани Строгої, Надії Назаренко, Миколи Семененка, Марії Ширченко та Галини Шоботенко. Зі сцени лунали пісні у виконанні Дарини Фещенко, Ольги Іваненко, Вячеслава Титюка, Анни Романчук та вокальних колективів  «Полісяночка» й «Любисток». Бібліотекарки показали народний обряд «Водіння куста». Учні КЗ «Чоповицький ліцей» розіграли гумористичну сценку «Сорочинський ярмарок», а працівниці культури Людмила Шмаріна та Анна Романчук підняли настрій сценкою «Дві куми».

Під час концертної програми працювали різні локації для дітей та дорослих: майстер-клас з розфарбовування печива, віртуальна реальність, яскраві ходулісти, товариський футбольний матч між шкільними командами КЗ «Владівська гімназія» та КЗ «Головківська гімназія», майстер-класи та вікторина від працівників бібліотек громади, сімейна естафета, присвячена Дню батька, та запуск «біо-голубів», яскраве шоу мильних бульбашок.

Працівниці КЗ «Чоповицька публічна бібліотека» підготували та провели серед учасників заходу вікторину «Історія Чоповицької громади». Переможцем вікторини, кращим знавцем історії селища  стала Іваненко Ганна Якубівна, жителька смт Чоповичі, яка була нагороджена цінним подарунком.

Увечері розіграли святкову лотерею. Головний приз – кухонний  комбайн – отримала  Олена Мелещенко, жителька с. Головки.

Наприкінці свята на усіх присутніх чекали запальне вогняне шоу та святкова дискотека від гурту «Віраж».