Результати конкурсу на посаду керівника КЗ «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради

Дата: 15.06.2021 14:23

14 червня 2021 року в Чоповицькій селищній раді пройшов конкурс на посаду керівника КЗ «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради. Подали документи та були допущені до участі двоє кандидатів: МЯГКОВА Ольга Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Головківська гімназія», та  МАЙСТЕР Світлана Анатоліївна, вчитель історії та правознавства КЗ «Головківська гімназія».

За результатами складання тестових завдань, вирішення ситуаційного завдання та проведення презентації перспективного плану розвитку КЗ «Головківська гімназія» МЯГКОВА Ольга Миколаївна набрала 36,94 бала,  МАЙСТЕР Світлана Анатоліївна – 39,23 бала.

Переможцем конкурсу на посаду керівника КЗ «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради визначено МАЙСТЕР Світлану Анатоліївну.