Результати конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника

Дата: 04.06.2021 15:23

3 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чоповицької селищної ради. Члени комісії розглянули заяви претендентів для участі в конкурсі на посаду керівника КЗ «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області та подані ними документи на відповідність установленим законодавством вимогам. Усі подані претендентами документи відповідають вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту», тож члени комісії одноголосно ухвалили рішення допустити МЯГКОВУ Ольгу Миколаївну та МАЙСТЕР Світлану Анатоліївну до участі у конкурсному відборі на посаду керівника КЗ «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області.