Святкування Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 31.05.2021 14:15

Запальні танці, ігри, конкурси та квести, машинки, батути, надувні гірки, поп-корн та солодка вата - ці та багато інших розваг 29 травня 2021 року потішили дітлахів Чоповицької громади з нагоди свята до Міжнародного дня захисту дітей!

На початку заходу Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко вручив кубки та дипломи футбольній команді «Сокіл» за перемогу в футбольному турнірі «Кубок генерала Петрова», а також нагородив переможців конкурсу «Сузір‘я талантів».

Усі присутні на святі мали нагоду оглянути виставку робіт, виконаних у техніці квілінг учнями закладів освіти Чоповицької громади. Завдяки матеріалам, наданим ГО «Центр самореалізаціі «Добра справа» у межах проєкту «Соціальна майстерня», майстер-класу, проведеному для бібліотечних працівниць Чоповицької громади, до конкурсу вдалося залучити близько тридцяти дітей. Багато з них працювали у цій техніці вперше.

У тісній співпраці між відділом освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради,

працівниками чоповицького КЗ «Центр культури та дозвілля» та громадськими організаціями «Центр самореалізаціі «Добра справа» та «Цвіт кульбаби!» вдалося зробити все те, за чим так скучили діти в умовах суворого карантину. Усі учасники свята виклалися на всі 100 %.