Шукаємо сім’ї для роботи патронатними вихователями

Дата: 13.05.2021 17:41

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Соціальні виплати патронатному вихователю – 2, 5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.

Так, з 1 січня 2021 року така соціальна допомога становить:

• для дітей віком від 0 до 6 років 4803 грн. (1921х2,5),
  • для дітей віком від 6 до 18 років – 5988 грн. (2395х2,5).

Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 січня 2021 року – 11 350 грн.(2270х5)).

Також установлена система надбавок у розмірі 10% за кожну наступну дитину, а також за складність у разі влаштування до сім’ї патронатного вихователя новонародженої дитини, дитини з ВІЛ-інфекцією, дитини з вадами розвитку чи інвалідністю, неповнолітньої вагітної.

Таким чином мінімальна сума грошового забезпечення в місяць може складати понад 16 тис. грн.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути:

• громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);
  • проживають на спільній житловій площі;
  • мають позитивний досвід виховання дітей;
  • одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
  • пройшли курси спеціальної підготовки;
  • відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Якщо Ви небайдужі та маєте бажання створити патронатну родину, звертайтеся до Служби у справах  дітей Коростенської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 60/2,  каб.27; тел.(04142) 9-61-13; електронна адреса: ssd@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 13:48 год., в п’ятницю з 8:00 год. до 16:00 год., перерва з 13:00 год. до 13:48 год.

Контактні особи:

Верещако Ірина Олексіївна (Білокоровицька сільська громада) головний спеціаліст 093 409 30 45.

Врублевська Галина Миколаївна (Лугинська селищна громада) головний спеціаліст 096 262 70 01.

Яцько Ольга Сергіївна (Народицька селищна громада) провідний спеціаліст 098 660 69 28.

Зборовська Олена Василівна (Чоповицька селищна громада) головний спеціаліст 098 677 02 65.

Шваб Леся Володимирівна (Гладковицька та Словечанська сільські громади) головний спеціаліст 097 137 37 12.

Максименко Аліна Володимирівна (Горщиківська сільська, Ушомирська сільська, Іршанська селищна) головний спеціаліст 068 15 16 260.

Онищук Олена Вікторівна – начальник служби 097 757 95 45.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!