Конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради

Дата: 30.04.2021 11:42

Чоповицька селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Головківська гімназія» Чоповицької селищної ради (с. Головки Коростенського району Житомирської області).

Найменування посади: директор КЗ «Головківська гімназія».

Умови оплати праці:

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівникові виплачуються:

• посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці;
  • надбавка за вислугу років та інші надбавки, передбачені законодавством.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора КЗ «Головківська гімназія» Коростенського району Житомирської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту з додатком, що є його невідємною частиною, не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Зазначені вище документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до 28 травня 2021 року у відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Конкурсний відбір буде проведений 14 червня 2021 року у залі засідань Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (І етап);
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається через письмове вирішення ситуаційного завдання (ІІ етап);

(на виконання завдань І та ІІ етапів надається 80 хв)

• публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не має перевищувати 10 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (ІІІ етап).

Перелік питань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та зразок ситуаційного завдання розміщуються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради (за посиланнями: ситуаційне завдання, перелік питань) та офіційному веб-сайті КЗ «Головківська гімназія».

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі ­– Сухачова Наталія 097 705 23 78

(з Пн до Пт з 9:00 до 17:00); osvitach.otg@ukr.net