Ще дві громада Житомирщини стали повноправними членами АМУ

Дата: 26.04.2021 09:53

Рішення про вступ до АМУ Чоповицька селищна та Ярунська сільська ради ухвалили ще в березні. А вчора Правління Асоціації міст України погодило рішення про вступ нових членів, в тому числі й двох громад Житомирщини, - повідомляє Житомирське РВ АМУ.

Правління Асоціації міст України прийняло рішення про вступ в АМУ  86 нових громад з різних областей України. Наразі, Асоціація міст України об’єднує близько дев’яти сотень територіальних громад. Нині Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України налічує 35 громад- членів АМУ.

«Наша Асоціація збільшується. До нас надійшло ще 86 рішень місцевих рад про вступ до Асоціації міст України. Це гарний сигнал, який означає, що наша позиція – позиція місцевого самоврядування – зміцнюється, і ми ще більш ефективно відстоюватимемо права місцевих громад», –зазначив під час онлайн зустрічі  голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» є добровільним неприбутковим об'єднанням місцевих рад, що створене ними з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування міського рівня щодо захисту прав та інтересів територіальних громад міст, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку.