Які ж вузькопрофільні лікарі потрібні жителям Чоповицької громади найбільше?! Результати опитування

Дата: 22.04.2021 15:15

Опитування допомогло визначити, які спеціалісти затребувані жителями Чоповицької громади найбільше. Отримали 184 відповіді:

Гінеколог – 149 голосів

Дерматолог – 105

Кардіолог – 104

Хірург – 86

Окуліст – 86

Отоларинголог – 77

Педіатр – 77

Ендокринолог – 73

Уролог – 60

Пуль монолог – 36

Ортопед – 30

P.S. Уже цієї п'ятниці до КНП "Чоповицький селищний центр ПМСД"  приїде директор Коростенської лікарні для знайомства та обговорення деталей. Тож після вихідних про режим прийому вузькопрофільних спеціалістів зможете  дізнатися у свого сімейного лікаря та з наших повідомлень, стежте.

Нагадаємо, що 14 квітня 2021 року  з ініціативи селищного голови Михайла Філоненка було організовано зустріч із директором Коростенської міської лікарні Ходаківським Миколою Миколайовичем. Головна мета переговорів  -  обговорення можливості організувати прийом вузькопрофільних медичних спеціалістів на базі КНП "Чоповицький селищний центр ПМСД". Микола Ходаківський схвально відреагував на таку пропозицію. Тож для подальшої ефективної співпраці було проведено  опитування, щоб визначити, які спеціалісти затребувані жителями Чоповицької громади найбільше.