Куди і як часто жителям Чоповицької громади хочеться їздити? Результати опитування

Дата: 22.04.2021 15:13

Якісне автобусне сполучення надзвичайно важливе в сучасних умовах, при цьому жителі очікують не лише руху автобусів з достатньою періодичністю, але й можливості їхати з комфортом, наприклад, не лише завчасно забронювати місце, але й на те місце сісти, а не помахати рукою напханому по самі вінця автобусу.

Отримали 246 відповідей.

Рейсові автобуси Чоповичі-Коростень, Чоповичі-Малин,  Чоповичі-Житомир мають ходити тричі на день – такою є думка більшості опитаних (168; 176; 142 голоси відповідно).

Також дуже важливими для мешканців Чоповицької громади  є рейси на Київ та з Києва, адже чимало людей працюють саме там.

Опитування засвідчило також потребу в розробленні внутрішнього сполучення: від околиць до центру громади. Це питання потребує особливого обговорення на місцях, тут важливою буде робота старост, щоб опитати мешканців свого округу та дійти оптимального рішення, щоб подібні рейси були економічно обґрунтованими.

Раніше Коростенською РДА було оголошено про перспективу розроблення  схеми нових автобусних маршрутів, як в межах району, так і поза його межами.  Щоб отримати оптимальну картину по сполученню з районним центром - містом Коростень - та іншими містами, було проведене опитування, де мешканці Чоповицької  громади могли висловити свою думку про маршрути, які задовольнятимуть  їхні потреби.