Онлайн – конкурс з нагоди відзначення Дня матері «МОЯ МАМА»

Дата: 21.04.2021 15:14

про проведення онлайн районного конкурсу

«Моя МАМА».

І. Мета конкурсу:

Виховання у дітей любові до мами, почуття вдячності, шанобливого ставлення, поваги, гордості за рідну матусю.

ІІ. Учасники конкурсу:

Учасниками конкурсу є діти шкільного віку (7-17 років), які проживають у  Коростенському районі.

ΙΙΙ. Організатори  конкурсу:

Організаторами конкурсу є управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації.

ΙV. Вимоги та критерії оцінки робіт:

1. Роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:

- відповідність та повнота розкриття теми;

- творчий підхід, креативність, оригінальність;

- охайність роботи та старанність.

2. Розмір роботи - розповідь про маму друкованого тексту шрифтом 14, не більше чим на 2 сторінки аркуша 4-А, 1-2 фото з мамою (за бажанням).

3. Обов’язково  в кожній конкурсній роботі зазначити: ПІБ, контактний телефон та домашня адреса конкурсанта.

V. Умови проведення конкурсу:

1. Конкурс проводиться з  26 по 30 квітня 2021 року.

2. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально, організаційним комітетом до 7 травня 2021 р.

3. Роботи (оригінальні розповіді про маму) направляти на адресу управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації (vidsimpolitkorrda@gmail.com) в строк до 30 квітня  13.00 год.

4. Організатор конкурсу має право одноосібно змінювати умови конкурсу та вносити зміни в порядок нагородження переможців.

VΙ.  Визначення та нагородження переможців конкурсу:

1. Переможці конкурсу отримають дипломи учасників та розміщення розповіді на сайті Коростенської райдержадміністрації та на сторінках газети «Древлянський край».

2. Організатором конкурсу передбачені I, II та III призові місця.

3. Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу в установленому порядку можуть залучатися благодійні внески та інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

4. Грошові еквіваленти призів не виплачуються.

5. Інформація про хід та результати конкурсу висвітлюється у місцевих засобах масової інформації, на сайті Коростенської районної державної адміністрації.

І.  Контактна інформація:

Відповідальні: Авраменко Світлана Геннадіївна – начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг, 0962948135

Єрещенко Віта Віталіївна – головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг, 0680030500

За детальною  інформацією звертатися у відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг, м.Коростень, вул.І.Франка,5 управління соціальної політики, кабінет №11.