COVID-19: станом на 21 березня в Україні вакциновано 111 025 осіб, з яких 2 341 житель Житомирщини

Дата: 22.03.2021 14:23

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, 2 715 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 21 березня.

Всього від початку вакцинальної кампанії в Україні – 111 025  осіб, з них отримали 1 дозу – 111 024 осіб, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 1 особа.

Щеплення проводилося 66 мобільними бригадами з імунізації.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, у Житомирській області від початку вакцинальної кампанії щеплена 2 341 особа, з яких 310 – за добу 21 березня.

Станом на 21 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 309 826 осіб.

Записатися до черги на вакцинацію можна трьома способами:

на сайті vaccination.covid19.gov.ua

через контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19

через портал державних послуг Дія

Нагадаємо, що станом на 09:00 22.03.2021 (за минулу добу – 21 березня) у Житомирській області зареєстрованo 580 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Отримуйте інформацію щодо вакцинації проти COVID-19 з надійних джерел: офіційних ресурсів МОЗ. Зокрема з порталу vaccination.covid19.gov.ua

Довідково. Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників лікарень по лікуванню COVID-19, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Канада, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.