Представники МБФ "Місія в Україну" відвідали Чоповицьку громаду

Дата: 19.03.2021 12:07

18 березня в актовій залі Чоповицької селищної ради відбулася презентація діяльності міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну" для органів місцевого самоврядування, керівників шкіл та працівниць бібліотек громади. Їхній головний офіс - у Житомирі, але в Малині також є осередок фонду, керує яким волонтерка та психологиня Олена Чепурина.

Під час зустрічі вона продемонструвала інформаційні відеоролики, а також докладно розповіла про головні напрямки роботи: допомогу жінкам з небажаною вагітністю та дітям-інвалідам.

Працівники та волонтери фонду надають психологічні консультації та матеріальну підтримку (одяг, ліки за рецептом лікаря, дитяче харчування тощо).

Голова громади Михайло Філоненко відзначив важливість інформування жителів громади про можливості такої співпраці, затребуваність подібної допомоги серед вразливих верств населення та подякував  представникам МБФ "Місія в Україну" за те, що знайшли час та можливість відвідати Чоповицьку громаду.

Тож якщо ви чи хтось знайомий  потрапили у складні життєві обставини та потребуєте такої підтримки - сміливо звертайтеся за телефонами (097)5698726(073)0685025

Детальну інформацію про діяльність фонду шукайте за посиланням https://www.misiavukrainu.org/

Представники фонду завітали до Чоповицької громади на запрошення ГО "Центр самореалізації "Добра справа"