«Щастя в 4 руки»

Дата: 15.03.2021 15:11

«Щастя в 4 руки»

Департамент праці, соціальної та сімейної політики ЖОДА інформує про проєкт «Щастя в 4 руки», мета якого донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя.

Проєкт наголошує: сім’я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді люди до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя.

Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для татусів:

• Планування сім’ї та партнерські пологи (Артур Логай та Олена Мухіна);
  • Декретна відпустка для татусів (Дмитро Стужук та Артем Чапай);
  • Психосоціальні аспекти татусів (Богдан Бутко та Ірина Лісна);
  • Перша допомога дитині (Сергій Цибульський та Юрій Кривоніс);
  • Вибір професії/хобі дитини (Андрій Шабанов та Катерина Гольцберг);
  • Статеве виховання (Тарас Тополя та Юлія Ярмоленко).

Подивитися відео можна на каналі UNFPA в Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLV4zy1apmIUZAZopjdYWKFMBEK-xCyAK6

Проєкт засновано Фондом Народонаселення ООН, він пропонує цілу низку інструментів для досягнення цілей проекту: кампанії соціальної реклами – зовнішньої, відео, аудіо тощо, сайт, статті у друкованих та електронних медіа, залучення експертів та лідерів думок, проведення масових заходів.

Проєкт відкритий до співпраці та запрошує медіа та організації долучитися до справи зменшення сумної статистики розлучень та створення уявлень про щасливий шлюб серед українців.