Житомирська область, Коростенський район

Дата: 12.02.2021 12:31

Рішення 2021 рік

від 28 січня 2021 року

Про стан реалізації Стратегії розвитку Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади до 2027 року за ІV квартал 2020 року та 2020 рік.

- Про підсумки роботи із зверненнями громадян  за 2020 рік.

Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про схвалення проекту Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2020-2022 роки у новій редакції.

Про поновлення піклування  матері.

Про призначення відповідальних за ведення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних  у населених пунктах Чоповицької селищної територіальної громади.

від 25 лютого 2021 року

Про хід виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Про Місячник благоустрою на території Чоповицької селищної територіальної громади (план).

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про уповноваження посадової особи на подання відомостей до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської  районної державної адміністрації.

Про схвалення проекту Програми зайнятості населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2021 рік (програма).

Про схвалення проекту Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2021 рік (програма).

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Про  присвоєння адреси.

Про звіт про результати виконання селищного бюджету Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Про затвердження переліку платних послуг, встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (перелік).