Житомирська область, Коростенський район

Дата: 12.02.2021 12:31

Рішення 2021 рік

від 28 січня 2021 року

Про стан реалізації Стратегії розвитку Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади до 2027 року за ІV квартал 2020 року та 2020 рік.

- Про підсумки роботи із зверненнями громадян  за 2020 рік.

Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про схвалення проекту Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2020-2022 роки у новій редакції.

Про поновлення піклування  матері.

Про призначення відповідальних за ведення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних  у населених пунктах Чоповицької селищної територіальної громади.

від 25 лютого 2021 року

Про хід виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Про Місячник благоустрою на території Чоповицької селищної територіальної громади (план).

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про уповноваження посадової особи на подання відомостей до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської  районної державної адміністрації.

Про схвалення проекту Програми зайнятості населення Чоповицької селищної територіальної громади на 2021 рік (програма).

Про схвалення проекту Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2021 рік (програма).

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Про  присвоєння адреси.

Про звіт про результати виконання селищного бюджету Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Про затвердження переліку платних послуг, встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (перелік).

від 08 квітня 2021 року

Про затвердження  плану  роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на  ІІ квартал  2021 року.

Про  надання одноразової матеріальної допомоги.

Про стан медичного обслуговування на території Чоповицької селищної територіальної громади.

від 12 травня 2021 року

Про  схвалення проекту Програми фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію  за пільговий проїзд окремих категорій громадян Чоповицької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки у новій редакції.

Про схвалення проекту Програми виконання судових рішень та інших виконавчих документів на 2021-2023 роки.

Про затвердження плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Чоповицькій селищній раді.

Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин та охорони  земель Чоповицької селищної ради на 2018-2022 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про організацію громадських робіт у Чоповицькій селищній територіальній громаді у 2021 році.

Про хід виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за І квартал 2021 року (06521000000).

від 24 червня 2021 року

Про підготовку об’єктів соціальної сфери Чоповицької селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Про роботу закладів дошкільної освіти Чоповицької селищної ради.

Про роботу Комісії з питань захисту прав дитини.

Про затвердження плану  роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на ІІІ квартал  2021 року.

Про схвалення проекту Програми оздоровлення та відпочинку дітей Чоповицької селищної територіальної громади  на 2021-2023 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про схвалення проекту Програми сприяння розвитку Малинської державної податкової інспекції  ГУ ДПС у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2021 рік.

Про схвалення проекту Комплексної програми профілактики правопорушень та протидії злочинності у Чоповицькій селищній територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадщини.

- Про затвердженя висновку про визначення місця проживання дитини.

Про внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради.

Про взяття на квартирний облік дитину-сироту Шикуна Іллю Анатолійовича.

від 15 липня 2021 року

Про стан виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за І півріччя 2021 року.

Про заходи до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці  незалежності України.

Про реєстрацію пасіки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про затвердження протоколу засідання Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа від 12 липня 2021р. № 1.

Про звіт про результати виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за І півріччя  2021 року (06521000000).

Про календарний план заходів по благоустрою території Чоповицької селищної територіальної громади на 2021рік.

-  Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.