Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Дата: 15.01.2021 11:12

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить громадське обговорення

Чоповицька селищна рада

Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення

Проєкт рішення сесії Чоповицької селищної ради «Про припинення діяльності Скуратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинського району Житомирської області шляхом її ліквідації»

Варіанти вирішення питання:

Оцінка та вивчення громадської думки.

Отримання згоди територіальної громади на припинення діяльності Скуратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинського району Житомирської області шляхом її ліквідації»; переведення учнів до іншої школи Чоповицької територіальної громади з організацією їх підвозу

Адреса (гіпертекстове посилання) опублікованого на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування тексту проєкту акта

Офіційний веб-сайт Чоповицької селищної ради → Оголошення

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Здобувачі освіти, батьки здобувачів освіти, працівники закладу освіти.

Можливі наслідки рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Результатом ухваленого рішення стане належна організація надання освітніх послуг та оптимізація мережі навчальних закладів, матеріально-технічних та кадрових ресурсів відповідно до вимог чинного законодавства, ефективне використання коштів освітньої субвенції та коштів місцевого бюджету, забезпечення доступу дітей до якісної освіти

Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстр учасників

1. Батьківські збори (28.01.2021 о 1000) та зустріч з колективом Скуратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинського району Житомирської області  (26.01.2021 о 1000) – у приміщенні Скуратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинського району Житомирської області (акредитація представників засобів масової інформації та реєстрація учасників здійснюється безпосередньо перед початком проведення зборів); індивідуальні бесіди та групові обговорення за попередньою домовленістю – у приміщенні Чоповицької селищної ради (акредитація представників засобів масової інформації та реєстрація учасників здійснюється безпосередньо перед початком проведення заходу).

Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту рішення сесії: до 08 лютого 2021 року включно. Пропозиції та зауваження можна надсилати на електронну або поштову адреси Чоповицької селищної ради

Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень

Поштова адреса: 11620, Житомирська обл., Малинський район, смт Чоповичі, вул. Вайсера, буд. 1а.

Електронна пошта: chopovychi_sr@ukr.net.

до 08 лютого 2021 року (включно). Пропозиції (зауваження, відгуки) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Пропозиції (зауваження) реєструються організатором громадського обговорення. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесене на публічне громадське обговорення

Електронна пошта: chopovychi_sr@ukr.net.

Тел.: (04133) 7-31-31

Прізвище, ім’я відповідальної особи органу місцевого самоврядування

Філоненко Михайло Миколайович, Чоповицький селищний голова

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень). Звіт про громадське обговорення, узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради.

Чоповицький селищний голова      (підпис існує)             Михайло ФІЛОНЕНКО