Вітаємо з Почесною грамотою

Дата: 08.12.2020 15:42

У День місцевого самоврядування  депутат Чоповицької селищної ради восьмого скликання Мойсієнко Микола Миколайович із рук  голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка  отримав Почесну грамоту. Цією відзнакою він нагороджений за значний особистий внесок у  вдосконалення  стилю і методів  роботи  органів місцевого самоврядування та високий професіоналізм.

Мойсієнко М.М.  у 1994 році був обраний  головою Чоповицької  селищної Ради народних депутатів, у 1998 році – Чоповицьким селищним головою. Микола Миколайович завжди брав активну участь у громадсько-суспільній діяльності. Він – депутат трьох скликань Малинської районної ради; з 2017 по 2020 рік – член виконавчого комітету Чоповицької селищної ради, голова адміністративної комісії та член  комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради. У 2018 році входив до Робочої групи  з розробки Стратегії  розвитку  Чоповицької  селищної об’єднаної територіальної громади  до 2027 року.

Вітаємо Миколу Миколайовича з високою відзнакою!