Вельмишановна Чоповицька територіальна громадо!

Дата: 07.12.2020 15:24

Вельмишановна

Чоповицька територіальна громадо!

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це свято кожного громадянина, адже місцеве самоврядування в Україні – це гарантоване  державою право та реальна здатність  самостійно або  під відповідальність  органів  та посадових осіб  місцевого самоврядування  вирішувати питання  місцевого значення. Сучасна модель розвитку місцевого самоврядування  і формування  спроможних  територіальних громад  передбачає  гармонійне поєднання  активності громадянського суспільства,  компетентності і професіоналізму  працівників  органів місцевого самоврядування  та відповідальності депутатів.  Самоврядування – це базовий рівень  влади, це істинне народовладдя, це здатність і право  населення управляти  публічними справами  в рамках закону.

Шана вам, мешканці Чоповицької територіальної громади, за  любов до рідного краю, за щоденну працю, активність  у громадському житті, розуміння і підтримку  у вирішенні нагальних  та буденних справ, за довіру і вашу позицію, висловлену на  місцевих виборах   25 жовтня 2020 року.

Дорогі колеги!

Перед нами стоять  великі виклики і  складні завдання, пов’язані із завершенням  адміністративно-територіальної  реформи та розвитком місцевого самоврядування. Період  реформ та становлення не буває легким, але я бажаю  всім  монолітної стійкості, бажання діяти, нових досягнень і звершень, високого професіоналізму! Будьте успішні  у професійній діяльності  і по-справжньому щасливі в особистому житті!

Шановні депутати!

Щира вдячність вам за  відповідальне і сумлінне відношення до виконання своїх обов’язків!

Бажаю від усього серця  наполегливості  у спільній  справі розвитку  Чоповицької громади, здійснення всіх задумів і мрій, поваги від людей, родинного  затишку і всіх земних благ!

Усім нам миру, міцного здоров’я, душевного спокою, впевненості у завтрашньому  дні і  зміцнення авторитету  нашої держави  в усьому демократичному світі!

Зі святом!

З глибокою повагою