Надсучасні технології в Чоповицькій громаді

Дата: 07.10.2020 17:11

У рамках  розроблення  генеральних планів  Чоповицької селищної територіальної громади ТОВ «ГЕОНІКС» (директор  Олександр Підлісний) передало Чоповицькій селищній раді  робоче місце  із встановленим ліцензованим  програмним комплексом останньої версії ArcGIS.

Цей програмний комплекс є найпоширенішою  у світі геоінформаційною системою, яка дозволяє обробляти будь-які просторові дані. Тепер  спеціаліст І категорії - землевпорядник  Чоповицької селищної ради  може працювати з топографічною основою, містобудівною документацією та вести  власну базу  даних земельних ділянок для  задач кадастру та моніторингу.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко  подякував  Олександру Підлісному  за партнерство і висловив   сподівання, що такі надсучасні технології   забезпечать нову якість у вирішенні  земельних питань громади.