Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 25.10.2017 16:06

про оприлюднення проекту регуляторного акта -

Даним проектом регуляторного акту пропонується врегулювати процедуру відчуження (приватизації) комунального майна та визначення суб’єктів оціночної діяльності згідно з діючим законодавством, а також підвищити інформованість фізичних осіб та суб’єктів господарювання щодо порядку відчуження (приватизації) комунального майна та визначення суб’єктів оціночної діяльності, підвищити прогнозованість (передбачуваність) дій органів місцевого самоврядування, посилити вимоги, унеможливити зловживання в операціях, пов’язаних з відчуженням (приватизацією) об’єктів комунальної власності та визначенням суб’єктів оціночної діяльності.

Проект регуляторного акта та  аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Чоповицької селищної ради в мережі Інтернет http://chopovycka.gromada.org.ua/.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати оприлюднення проекту рішення за адресою: 11620, Україна, Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Чоповичі, вул. Вайсера, буд. 1а.

Чоповицький селищний голова                     М.М.Філоненко