Оголошення про оприлюднення проектів

Дата: 08.07.2020 12:25

Оголошення

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Чоповицька селищна рада Малинського району Житомирської області повідомляє про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування:

“Проект генерального плану смт Чоповичі Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с. Барвінки Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с. Новобратське Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с. Загребля Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Гутянське Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Липляни Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Будницьке Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Шевченкове Малинського району Житомирської області”, “Проект генерального плану с.Тишів Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Крушники Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Кутище Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Йосипівка Малинського району Житомирської області”,

“Проект генерального плану с.Пристанційне Малинського району Житомирської області”, “Проект генерального плану с.Стримівщина Малинського району Житомирської області”

(надалі -  Звіти про СЕО)

Генеральні плани є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Чоповицької селищної ради Малинського району Житомирської області. Генеральні плани території визначають основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування - Чоповицька селищна рада Малинського району Житомирської області.

Дата початку процедури громадського обговорення Звітів про СЕО - 16 липня  2020р . Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 16 липня 2020р по 15 серпня 2020р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування,  Звітами про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документів державного планування  - Чоповицька селищна рада Малинського району Житомирської області, 11620, Житомирська обл., Малинський р-н, смт Чоповичі, вул. Вайсера, буд. 1а.

Орган, до якого подаються зауваження: Чоповицька селищна рада, 11620, Житомирська обл., Малинський р-н, смт Чоповичі, вул. Вайсера, буд. 1а.

тел. : +38(04133) 7-31-31 , електронна пошта: chopovychi_sr@ukr.net або zem.chopov.otg@ukr.net

Строки подання зауважень і пропозицій –  днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 16 липня 2020р по 15 серпня 2020р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документів державного планування – Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації  http://www.ecology.zt.gov.ua/ ,10014, м. Житомир, вул.Мала Бердичівська,25, тел: 47-44-22, тел/факс: 47-44-98,

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проектів документів державного планування відсутня.

Додаток 1.

Додаток 2.