Шановні медичні працівники КНП «ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради та ветерани медицини!

Дата: 19.06.2020 15:49

Шановні медичні працівники

КНП «ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради

та ветерани медицини!

Прийміть привітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Немає професії гуманнішої, ніж професія медика, адже щодня йде боротьба за здоров’я людей, за їх життя. Ви як ангели-охоронці завжди готові  прийти на допомогу, підтримати людину у  найскладніші хвилини. Ви – професіонали, ви віддані своїй  справі.

Дякуємо  за невтомну працю, відкрите серце, золоті руки, жертовність, турботу і милосердя.

Бажаємо вам здоров’я, добра, щастя, радості і Божої благодаті! Нехай любов, злагода, взаєморозуміння і  взаємопідтримка панує у ваших сім’ях! Нехай ваша праця буде достойно оцінена! Професійного вам  зростання і поваги від людей!

З щирими вітаннями

Чоповицький селищний голова           Михайло Філоненко