Вітання зі святом

Дата: 12.05.2020 15:30

12 травня 2020 року  відзначають  Всесвітній день медичних сестер. Ця професія складна і найгуманніша, вимагає  високого професіоналізму  та відповідальності, милосердя і неабиякого терпіння.

Чоповицький селищний голова  Михайло Філоненко  привітав медичних сестер КНП «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» з професійним святом. Михайло Миколайович  вручив  Подяку  медичній сестрі денного стаціонару КНП «ЧСЦПМСД» Іваненко Тетяні  Миколаївні за багаторічну сумлінну працю та бездоганне виконання своїх обов’язків.

Чоповицький селищний голова  подякував усьому персоналу медичного закладу за роботу в умовах сьогодення та висловив  безмежну вдячність  за чуйні серця, за врятовані життя, за людяність і самовідданість.

Також Михайло Філоненко побажав  усім добра і миру, невичерпної енергії, справжнього людського щастя, щирої вдячності від людей.