ДОПОМОГА ПОГОРІЛЬЦЯМ

Дата: 04.05.2020 12:53

Багато лиха накоїли лісові пожежі у Овруцькому районі  Житомирської області. Невеличкі села Магдин і Личмани згоріли майже вщент. Як тільки вогонь приборкали, місцеві жителі  повернулися назад, щоб відновити свої  помешкання.

Чоповицька  громада не залишилася  осторонь біди.  Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко  зателефонував до старости  села  Магдин  і поцікавився  яку  допомогу потребують люди. На сьогодні погорільцям вкрай  необхідні  будівельні матеріали.

До збору допомоги  тим, хто  втратив  і дах над головою, і майно, долучилися трудові колективи і небайдужі  громадяни:  ТОВ «ФНК «ЕЛЬФА» - 5000 грн,  працівники Чоповицької  селищної ради – 5100 грн, КУ «Центр соціальних послуг» - 600 грн, КЗ «Чоповицький ліцей» - 4300 грн,  КЗ «Йосипівський ЗЗСО І-ІІ ст.» - 750 грн, Церква «Відкрите серце» - 500 грн, Котляр Олена – 500 грн.  Усього було зібрано 16 750 грн. ТОВ «ФЕРОМ БАРВІНКИ» забезпечило пальним транспорт для доставки гуманітарної допомоги.

У четвер 30 квітня 2020 року  Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко та депутат  Житомирської обласної ради  Віктор Перегуда  завезли погорільцям у с.Магдин 550 кг цементу, бензопилу, 12 кг цвяхів, 43 плити OSB,  9 рулонів  мінеральної вати та монтажні рейки.  Побачене вразило.  Нинішній Магдин – майже суцільне  згарище, і тільки одинокі вцілілі глиняні печі нагадують, що тут  було життя.

Чоповицький селищний голова  дякує всім, хто не байдужий до  чужого горя і щиро надав посильну допомогу.  Тільки разом можна вирішити  будь-які проблему і  вистояти проти лиха.

Єднаймося і перемагаймо, бо ми – українці!