Шановні жителі Чоповицької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 17.04.2020 13:40

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з урахуванням рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 16 квітня 2020 року, районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 17 квітня 2020 року та з метою запобігання поширенню на території Чоповицької селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Чоповицька селищна рада закликає мешканців Чоповицької селищної ради максимально обмежити пересування та перебування у громадських місцях, в тому числі в місцях проведення богослужінь, у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 року).

Заздалегідь вдячні за розуміння! Бережіть себе і своїх близьких!

Чоповицька селищна рада