Сумуємо, Пам'ятаємо, Співчуваємо...

Дата: 13.04.2020 16:58

12 квітня 2020 року перестало битися серце видатної людини, лікаря-дерматолога, фахівця вищої кваліфікаційної категорії, яка мала колосальний досвід та знання своєї справи,    Почесного жителя Малинського району Локтікової Ніни Євгенівни.

За 40 років трудової діяльності в Чоповицькій лікарні Ніна Євгенівна підтвердила високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей. Пам’ятаємо і любимо її за уважне ставлення до людей, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

Навколо Ніни Євгенівни завжди гуртувалися люди різних професій та статусів, і до кожного вона вміла і прагнула віднайти свій особливий підхід.

Чуйна, уважна, щира, позитивна і принципова, вона випромінювала життєдайну енергію, світло, прагнула передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному. У нашій пам’яті Ніна Євгенівна Локтікова  назавжди залишиться добрим другом, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

Вічна світла пам’ять прекрасній людині.

Чоповицька селищна рада