Малинська міська філія Житомирського обласного центру зайнятості.

Дата: 18.03.2020 12:06

УВАГА!

Керуючись постановою  Кабнету  Міністрів  України  від 11 березня 2020р. № 211  «про запобігання  поширенню  на території  України  корона вірусу COVID-19»  та з урахуванням  імовірного  розвитку  складної  епідеміологічної ситуації  та на виконання наказу Державного центру зайнятості  від 17.03.2020р. № 21  «Про тимчасовий  порядок дій  на період карантину»

Малинська міська філія Житомирського обласного центру  зайнятості.

запроваджує на період  карантину
тимчасові особливості обслуговування клієнтів

• На час карантину або надзвичайної ситуації  максимально обмежує  первинний прийом громадян   з мінімальним  контактом  для клієнтів та  фахівців центру зайнятості.
  • прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку  malinmcz@ukr.net або через скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена на вході  до  центру зайнятості.
  • після реєстрації  документів  фахівець  філії   засобами телефонного   зв’язку, відповідно до наданих вами контактів,  зв’язується з Вами для підтвердження та уточнення  необхідної інформації.

Якщо ви  зареєстрований  як безробітний:

•  на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання
  •  Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником  за телефоном  (04133)5-16-06

• Телефони  для довідок:
  • 04133)5-13-80- черговий фахівець центру зайнятості
  •  (04133)5-16-06 – кар'єрний радник
  • (04133) 9-77-73 -  кар'єрний радник

У разі виникнення питань щодо обслуговування у підрозділах державної служби зайнятості в Житомирській області у період карантину, телефонуйте за номерами  "гарячих ліній"!
Наші спеціалісти нададуть фахову консультацію.
 0 (412) 22-24-06 (для пошукачів роботи);

0 (412) 22-16-56 (із загальних організаційних питань);