Про запобігання поширенню на території Чоповицької селищної ради коронавірусу COVID-19

Дата: 16.03.2020 17:34

ЧОПОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Чоповицького селищного голови

11 березня 2020р.                                                                                     №58

Про запобігання поширенню на

території Чоповицької селищної

ради коронавірусу COVID-19

Керуючись  п.20 ч.4. ст.42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.30 Закону  України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020  №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №183 «Про призупинення  освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої освіти та в закладі післядипломної педагогічної освіти» та з метою запобігання поширенню на території Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19:

1. Начальнику відділу освіти,   культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради (Наталія Філоненко), начальнику відділу соціального захисту населення та у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради (Володимир  Косинський):

1) призупинити освітній процес в закладах дошкільної та  загальної середньої   освіти Чоповицької селищної ради з 12 березня по 3 квітня 2020 року включно;

2) забезпечити організацію роботи у закладах дошкільної та  загальної середньої   освіти, закладах культури   під час призупинення освітнього процесу у порядку визначеному чинним законодавством;

3) внести корективи до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти   з врахуванням рекомендацій Міністерства освіти та науки України;

4) організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

5) забезпечити вхідний санітарний контроль у приміщеннях дитячих та  культурних   закладів, тощо;

6) обмежити проведення з 12 березня по 3 квітня 2020 року включно всіх культурних, спортивних, розважальних та інших масових заходів на території Чоповицької селищної  об’єднаної територіальної громади;

7) посилити дезінфекційний режим приміщень (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів);

8) забезпечити контроль за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо додому.

2. Головному лікарю  Комунального некомерційного підприємства «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради (Віктор Раєць):

1) забезпечити готовність закладу до прийому та ізоляції хворих на коронавірус COVID -19;

2) передбачити достатній запас медикаментів, дезінфікуючих середників та засобів індивідуального захисту для медичних працівників;

3)  медичному персоналу КНП «Чоповицький селищний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чоповицької селищної ради проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо запобігання поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію COVID -19.

3. Звернутися з рекомендацією до релігійних установ щодо обмеження проведення релігійних заходів масового характеру на території Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій   незалежно від форми власності, які розташовані на території Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади :

1) Забезпечити здійснення протиепідемічних заходів та посилити дезінфекційні заходи;

2) Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

5. Встановити обмеження прийому громадян в Чоповицькій селищній раді з 12 березня по 03 квітня 2020 року включно.

6. Спеціалісту І категорії Чоповицької селищної ради (Вадим Горуля) опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної  ради та  розмістити на дошках оголошень.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Чоповицький селищний голова           Михайло ФІЛОНЕНКО