Громада, дружня до дітей та молоді

Дата: 06.03.2020 13:19

Атмосфера партнерства та відповідальності панувала на  зустрічі  у Чоповицькому ліцеї. Тут  за круглим столом зібралися Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, начальник відділу освіти, культури і спорту виконавчого комітету селищної ради Наталія Філоненко, керівник  молодіжної ради Дарина Фещенко, члени  Молодіжної ради та лідери шкільного самоврядування.

Основна тема зустрічі -  бачення молоді щодо розвитку громади, дружньої до дітей та молоді, реалізація молодіжної політики. Громадська рада була у 2018-2019 роках активним учасником розробки Стратегії розвитку  Чоповицької селищної ОТГ до 2027 року.  Юнаки та дівчата  все частіше долучаються до заходів, що проходять у громаді, і самі  генерують ідеї та втілюють їх у життя. Модератором зустрічі став Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко.

Молодіжна рада поділилася  планами щодо завершення облаштування  «WI-FI – зони» біля Центру культури і дозвілля та  її озеленення. Обговорили питання бачення облаштування місць відпочинку молоді. Діти висловили свої побажання  щодо  організації дозвілля, позаурочної роботи в ліцеї. Молоді люди хочуть, щоб з їхніми інтересами рахувалися, прагнуть розвитку своїх талантів і здібностей, росту як особистість.

Михайло Філоненко  оголосив  конкурс молодіжних  ініціатив  щодо облаштування скверу (смт Чоповичі) та організації  змістовного дозвілля.

Учасники заходу запланували наступну  зустріч і тему для обговорення «Яку школу я хотів би бачити».