ГЕРОЯМ СЛАВА!

Дата: 21.02.2020 12:35

20 лютого  2020 року Чоповицька громада разом з усією Україною вшанувала подвиг учасників Революції гідності та пам’ять про тих, хто пожертвував своїм життям заради ідеалів свободи, людської гідності, незалежності.

Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні у селі Йосипівка. До присутніх звернувся Чоповицький селищний голова  Михайло Філоненко, який відзначив відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість, мужність і жертовність громадян, завдяки яким змінено  хід історії  нашої держави. Вони захищали  демократію і  виборювали європейське майбутнє  українців. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про  подвиг Героїв Небесної Сотні.

На заході також виступила  в.о. старости Галина Шоботенко.

У знак глибокої шани до тих, хто віддав своє життя за Україну, учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятного знака.

Герої не вмирають!