У Чоповичах будується дитячий садочок

Дата: 19.02.2020 11:34

Протягом 2019-2020 років  у Чоповицькій громаді  реалізується проект будівництва дитячого садочка по вул. Соборній,30, смт Чоповичі Малинського району Житомирської області. Із січня вже  проводяться будівельні роботи. Загальна вартість проекту становить  близько 14 млн.грн. Це  кошти Державного фонду регіонального розвитку  та співфінансування  з Чоповицького селищного бюджету.

У рамках даного проекту буде побудовано та введено в експлуатацію  до  кінця 2020 року  дитячий садочок  на 80 місць, 4 групи вихованців.  Це буде сучасний об’єкт, в якому передбачено всі  вимоги до  дошкільного навчального закладу (доступність, енергоефективність, модернове оформлення, дизайн). У цокольній частині будівлі розміщені   харчоблок, пральня, допоміжні кімнати, кладові. На І та ІІ поверхах будуть спальні  та ігрові кімнати, актова зала. Всі кімнати  матимуть  сучасний вигляд,  комфортні меблі, все необхідне для відпочинку та розвитку дитини. На подвір’ї дитячого садочка будуть навіси, зона юних натуралістів, спортивно-ігрова зона.