Оприлюднення Переліку об’єктів

Дата: 03.02.2020 17:14

Оприлюднення Переліку об’єктів

Виконавчий комітет Чоповицької селищної ради  рішенням  від 30.01.2020 № 4 затвердив перелік  об’єктів  комунального нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду.

об’єктів комунального нерухомого майна,

які можуть бути  передані в оренду

1. Будівля недобудованого дитячого садочка, вул. Молодіжна, с. Йосипівка Малинського району Житомирської області, площа  - 440м2,  4 кімнати.

2. Будівля  колишнього клубу, вул.Центральна, с.Стримівщина Малинського району Житомирської області, площа – 100,5 м2, 3 кімнати.

3. Будівля колишньої лазні, вул.Бригадна, с.Шевченкове Малинського району Житомирської області, площа – 77 м2, 3 кімнати.

4. Будівля колишньої школи, вул.Залізнична,22, с. Пристанційне Малинського району Житомирської області, площа – 800 м2 , 15 кімнат.

5. Будівля колишньої школи, с.Шевченкове Малинського району Житомирської області, 2 кімнати, площа 20 і 30 м2 .