Сучасним закладам освіти – комфортні умови

Дата: 24.01.2020 12:13

Завершено перший етап капітального ремонту  санвузлів Комунального закладу «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради. Освоєно кошти у сумі 641,8 тис.грн. Другий етап буде реалізовано у 2020 році на суму 680,9 тис.грн.

Тепер  у Чоповицькому ліцеї сучасні  вбиральні кімнати. Вони   викладені красивою плиткою, обладнані   кабінками і сучасною сантехнікою, умивальниками з теплою водою. На першому поверсі  закладу  зроблено туалет для дітей з особливими потребами, який має кнопку виклику, датчик руху і аварійне освітлення. У спортивному залі облаштовані  два санітарні вузли окремо для  хлопчиків  і дівчаток з унітазами  та умивальниками. Також відремонтовано дві душеві кімнати.

Субвенцію з обласного бюджету  на ремонт  внутрішніх санвузлів було виділено за  сприяння депутатів Житомирської обласної ради Рудченка Миколи Миколайовича та Перегуди Віктора Петровича.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко переконаний, що заклади освіти Чоповицької громади  повинні бути  сучасними, з комфортним середовищем  перебування для дітей, з поліпшеними санітарно-гігієнічними умовами.