БЕЗ СОБОРНОСТІ – НЕМАЄ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
БЕЗ СОБОРНОСТІ – НЕМАЄ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Під таким гаслом пройшли національно-патріотичні заходи до Дня соборності України у КЗ «Чоповицький ліцей» та КЗ «Йосипівський ЗЗСО I-IIст.» Чоповицької селищної ради.
22 січня 2020 року у закладах освіти проведено:
- Тематична лінійка «З історії утворення єдиної (соборної) української держави»;
- національно-патріотичний захід «Україна єдина»;
- демонстрація відеофільму про підписання Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році;
- флешмоб до Дня соборності України. (Створення учнями живого ланцюга, яким діти зобразили об’єднання областей України під девізом «Україна єдина!»;
- лекція-презентація на тему першої незалежності та соборності України «Без соборності немає незалежності»;
- відео-урок з обговоренням теми «Шлях до незалежності»;
- загальношкільний захід «Разом з власної волі з 1919-го»;
Метою проведення всіх заходів до Дня соборності України було забезпечення у молодого покоління розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про спільне благо, збереження та шанування національної пам’яті, сприяння формування та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів.