Велична і свята, моя ти Україно

Дата: 22.01.2020 16:49

22 січня 2020 року Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада  разом з усією країною  відзначала День соборності України. Саме 22 січня 101 рік тому  проголошено Акт злуки  Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єдналися дві республіки, щоб  утворилася   єдина (соборна) українська держава.  Для боротьби  за свої національні інтереси  Україні вкрай  важливими  були територіальна єдність і цілісність. Ось чому  в нашій історії  це одна  з найбільш знакових подій, яка для сучасників є великим уроком.

З цим державним святом  присутніх на урочистостях  привітав Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко і побажав нашій Україні процвітання, а кожному з нас бути великим патріотом і виховати  дитину – справжнього українця.

Слава Україні!

Героям слава!