Державний акт на право власності

Дата: 21.11.2019 15:04

До відома громадян, підприємств та організацій державної

та комунальної форми власності які володіють або користуються земельними ділянками на території

селищної ради.

Якщо Ви отримали державний акт на право власності(користування) на земельні ділянки в період з 1993-го по 2004 рік (червоного кольору) маєте подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Адже ці земельні ділянки не внесені в автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру запроваджену у 2002 році. Власники «старих» державних актів не зможуть здійснювати правочини доти, доки цей документ правоволодіння на землю не буде приведений у відповідність до сучасних норм і вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин.

Таким чином, для внесення даних про зазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру (проведення державної реєстрації земельної ділянки) їх власникам необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на кожну земельну ділянку.

Шановні жителі Чоповицької громади, якщо у Вас виникають будь – які  питання щодо державних актів на земельні ділянки, можна звертатися до Чоповицької селищної ради (смт Чоповичі, вул. Вайсера,1а або за тел. 73-1-31) та до в. о старост сільських рад.

Виконком селищної ради