ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 06.11.2019 15:29

ОГОЛОШЕННЯ

«Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану

зонування території Чоповицької  селищної ради»

Відповідно ст. 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Чоповицька селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території Чоповицької  селищної ради.

Підстава для розроблення: рішення тридцять п’ятої  сесії Чоповицької селищної ради сьомого скликання від 12 червня 2019 року № 443 « Про надання дозволу на розроблення генерального плану та плану зонування території населених пунктів Чоповицької ОТГ».

Замовник: виконавчий комітет Чоповицької селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території Чоповицької селищної ради у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Чоповицької селищної ради за адресою: 11620, смт. Чоповичі, вул. Вайсера, 1а.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території Чоповицької селищної ради.

Пропозиції, надані після встановлення строку, не розглядаються.

Для виконання даного виду робіт  необхідно виконати знімання вищевказаної території населених пунктів Чоповицької ОТГ засобами безпілотних літальних апаратів DJI Phantom – 4 Advanced.

Знімання будуть проводитись з 06.11.2019 року по 20.11.2019 року також термін польотів може бути подовжено взвязку з погодними умовами.