Відкритість та діалог – принцип роботи Чоповицької селищної ради

Дата: 22.10.2019 16:47

Чоповицька селищна рада  демонструє  відкритість влади і готовність до діалогу з громадськістю. У серпні-вересні  відбулися відкриті зустрічі  Чоповицького селищного голови Михайла Філоненка, в.о. старости, депутатів селищної ради  з жителями сіл Тишів, Шевченкове, Кутище, Крушники, Йосипівка, Гутянське, Липляни, Новобратське, Барвінки.

22 жовтня 2019 р. пройшла  така зустріч  на одному із виборчих округів смт Чоповичі. На розмову з Михайлом Філоненком, місцевими депутатами, головним лікарем КНП «ЧСЦПМСД» Райцем В.В. зійшлося більше сотні чопівців. Обговорили ряд питань і проблем, зокрема: закриття стаціонарного відділення № 2 Малинського МРТМО, надання медичних послуг КНП, транспортне сполучення, вивезення сміття, обмеження руху  на місцевих дорогах, робота відділення Ощадбанку та інше.

Чоповицький селищний голова поінформував громадськість про проекти, які будуть реалізовуватися найближчим часом, про нову службу «Соціальне таксі», про інвестиції, які заходять у громаду.

Відкриті зустрічі  за майже три роки вже стали для об’єднаної територіальної громади традиційними, бо дають можливість розуміти один одного і формувати  плани розвитку громади за запитами  мешканців.

Михайло Філоненко переконаний, що тільки спільними зусиллями, разом, будучи ініціативними і відповідальними , можна  побудувати  якісну, успішну і комфортну для людей громаду.