Під Покровом Пресвятої Богородиці

Дата: 15.10.2019 15:48

14 жовтня  українці відзначають три значущі свята,  які тісно  пов’язані між собою: День захисника України, День українського козацтва і Покрова Пресвятої Богородиці.

У переддень цих свят у Чоповицькій селищній об’єднаній територіальній громаді на території  села Йосипівка  відбувся  тематичний захід «Під Покровом  Пресвятої Богородиці».

Із  урочистими  вітаннями та найщирішими  побажаннями  миру в Україні, добра, радості і благополуччя  виступив  Чоповицький селищний голова  Михайло Філоненко. Також із святами усіх присутніх привітали в.о.старости Галина Шоботенко та меценат Валерій Сосуля.

Знаковою подією  цього дня стало  відкриття  пам’ятного знаку «Герої не вмирають» як увіковічнення  пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Цей пам’ятний знак  був  встановлений за ініціативи  учасників АТО  Дмитра Ковалевського та Андрія Харченка, за підтримки  Валерія Сосулі. Чоповицький селищний голова Михайло  Філоненко  подякував усім, хто  брав участь  у спорудженні пам’ятного знаку та облаштуванні  скверу у  центрі с.Йосипівка.

Святкового піднесеного  настрою додала  тематична концертна програма.

У заході  взяла участь  Швед Віра Іванівна, голова Спілки «Матері за мир», яка вручила учасникам АТО подяки та  пам’ятні сувеніри.