Кава з Чоповицьким селищним головою

Дата: 04.09.2019 12:26

3 вересня 2019 року  відбулася зустріч Чоповицького селищного голови Михайла Філоненка з підприємцями, які провадять свою діяльність на території  об’єднаної територіальної громади.

Для спілкування був обраний новий формат, який дозволяє зрозуміти, що  влада і бізнес – це партнери і їх взаємовідносини є запорукою  успіху розвитку  громади в цілому. Михайло Філоненко привітав присутніх з Днем підприємця та побажав благополуччя, високого достатку, надійних ділових партнерів, здоров’я, впевненості у  собі і завтрашньому дні.

Зустріч проходила  у форматі активного спілкування, толерантної дискусії і взаєморозуміння. Мова йшла про  селищний бюджет, про статті його наповнення та  витрат, про особливості роботи в умовах децентралізації, про місцеві податки і збори. Селищний голова  роз’яснив позицію  місцевої влади. Підприємці окреслили коло своїх болючих проблем.

Діалог завершився  напрацюванням  плану врегулювання  актуальних питань, які піднімали бізнесмени.