З Днем народження, Україно!

Дата: 27.08.2019 15:02

24 серпня наша держава відзначає велике національне свято - День незалежності України. У цьому році святкуємо 28й День народження сучасної, вільної, суверенної і незалежної України.

Разом з усією країною святкувала і Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада.

Святкові концертні програми пройшли у селах Йосипівка та Шевченкове.

Урочистості у смт Чоповичі розпочалися патріотичною ходою з 28- метровим державним прапором. Кульмінацією заходу був тематичний концерт з нагоди державного свята. З величною історичною датою усіх присутніх привітав Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко. Він побажав українцям миру і процвітання, успіхів і добра, радості від життя і здобутків на благо нашої Вітчизни. Соціальним робітникам Комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чоповицької селищної ради Михайло Філоненко вручив новенькі велосипеди. Для дітей були організовані майстер-класи, конкурс малюнку на асфальті «Моя Україна» та розважально- ігрові зони.

У цей день вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за Україну, і поклали квіти до могили загиблого учасника АТО Бондаря Василя.