Чоповицькі рятувальники з новим спецодягом

Дата: 21.08.2019 17:32

На території  смт Чоповичі базується  30й Державний пожежно- рятувальний пост, який обслуговує не тільки Чоповицьку селищну об’єднану територіальну громаду, а і велику частину Малинського району.

Чоповицька селищна рада  не стоїть осторонь  проблем рятівників. Відповідно до селищної програми неодноразово допомагали паливно-мастильними матеріалами. У цьому році начальник  Малинського  МРВ управління ДСНС України у Житомирській області Рощенко О.С. звернувся з клопотанням посприяти у придбанні  спецодягу для  рятувальників. На підтримку  ініціативи Чоповицького селищного голови Михайла Філоненка  ТОВ «АГРОСТЕМ» придбало 18 комплектів нового літнього спецодягу  та 5 комплектів бойового спецодягу з належним рівнем захисту. Загальна вартість уніформи становить близько 33 тис.грн.

У середу 21 серпня 2019 року Чоповицький селищний голова Філоненко М.М. та голова правління ТОВ «АГРОСТЕМ» Крижанівський Ю.В. урочисто передали нові комплекти пожежно-рятувального спорядження місцевим вогнеборцям.

Ця подія –  яскравий приклад партнерства, плідної співпраці  державних структур, органів місцевого самоврядування та бізнесу.

30й ДПРП – це справжні бійці, які професійно, якісно і самовіддано виконують свої обов’язки.