Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

МАЛИНСЬКИЙ РАЙОН

ЧОПОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТРИДЦЯТЬ ШОСТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ   СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від   «26»  червня 2019 року                                                                                           № 468

Про встановлення місцевих

податків і зборів на 2020 рік

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII , враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту та сфери послуг, Чоповицька селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Чоповицької селищної ради наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 1)

1.2 Транспортний податок (Додаток 2)

1.3 Земельний податок (Додаток 3)

1.4 Орендна плата (Додаток 4)

1.5 Єдиний податок (Додаток 5)

1.6 Збір за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 6)

1.7. Туристичний збір (Додаток 7)

2. Всі питання неврегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючого законодавства України.

3. Доручити секретарю селищної ради Дєньгаєвій Н.О. забезпечити направлення копії цього рішення до Малинської ОДПІ та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті селищної ради.

4. Дане рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року. Вважати такими що втратили чинність рішення Чоповицької селищної ради від 21.06.2018 року № 285, «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Чоповицької селищної ради на 2019 рік» .

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту та сфери послуг.

Секретар селищної ради                        підпис                          Н.О.Дєньгаєва

Згідно з оригіналом:

Секретар селищної ради                                         Н.О.Дєньгаєва